RATANJIZBA - Váš prodejce zboží nejen z ratanu

Nevíte si rady? Volejte: +420 353 821 100

Magnetický náramek z chirurgické oceli

Magnetický náramek z chirurgické oceli

11. 03. 2011, 3 komentářů

Magnetický náramek z chirurgické oceli

Účinky tohoto bioregulátoru na tělesnou i duševní kondici jsou známy po celém světě. Spojuje výhody tradičního působení permanentních magnetů (původních a osvědčených magnetických náramků ze 60. let minulého století) a tvarového zářiče. Náramek je zhotoven z nerez oceli a klasických magnetů, reguluje mozkové vlny ALFA a BETA. Bioregulátor je schopen odstranit z organismu statickou elektřinu, škodlivé záření vycházející z jiných osob, nebezpečných předmětů i škodlivé elektronické záření vycházející například z televize, mob. telefonů, ale i mikrovlnné trouby. ALFA vlny (pravé zápěstí) působí na nervovou soustavu: deprese, fobie, tělesnou únavu, bolesti hlavy,svalů, krku, revma, nespavost, astma, cukrovku atd. BETA vlny (levé zapěstí) působí na oběhovou soustavu: srdeční vady, zvýšený tlak, bušení srdce, ucpané cévy, trombóza, křečové žíly atd. Bioregulační náramky nabízíme ve dvou velikostech ( 20 cm a 22 cm).

 

Co je to Magnetoterapie?

Příznivé vlastnosti magnetu byly známy už ve starověku, v Egyptě měla terapie pomocí magnetických kamenů po dlouhou dobu výsadní postavení. Používal se i ve staré Číně, Indii a arabských zemích k výrobě amuletů, neboť se mělo za to, že je v nich ukryta síla, která odhání nemoci. Uzdravující moc magnetu byla známá už Aristotelovi, také Hippokrates popisoval, jak odstranit onemocnění kloubů přikládáním rudy zvané magnetovec. Magnetoterapie je jednou z nejstarších forem terapie a moderní medicína starověké tradice potvrzuje. Dnes patří k celostní medicíně, kterou užívají jak profesionální zdravotníci, tak laici. Hlavní její předností je snadná aplikace a vysoká účinnost.

Dlouholeté výzkumy magnetu dospěly k závěru, že magnetoterapie může být nápomocná při odstraňování celé řady zdravotních potíží. Jako velmi účinná metoda se prosadila například při svalových bolestech, při neuralgických problémech, dobré výsledky se ukázaly u poúrazových stavů, při potížích s krevním oběhem. Alternativní medicína v zemích Dálného východu běžně využívá připevňování magnetů na akupunkturní místa na meridiánech a kromě jednotlivých magnetů používá k samoléčbě celou řadu zdravotních pomůcek v podobě magnetických bandáží, šátků, náramků a podobně. Charakteristické je pro ně terapie cestou působení vysokofrekvenčního magnetického pole na biologicky aktivní body.

Použití: poúrazové stavy, jako prevence při poruchách metabolismu, nervové soustavy, mají protizánětlivý a hojivý efekt, uvolňují svalové napětí, zmenšují nebo zcela odstraňují chronické bolesti. Rovněž podporují imunitní systém, zlepšují detoxikační procesy v organismu, zmenšují otoky. Základ je v tom, že magnety pozitivně ovlivňují krevní oběh a tím pronikne více výživných látek do těla. Pak se vše lépe hojí, bolesti ustoupí a my se cítíme lépe, ale nelze jím v žádném případě nahradit lékařskou péči. Magnetický náramek, který posiluje zdraví, může být i velmi působivým šperkem.

Sdílejte:


Zajímavé odkazy: Solné svícny Aby Vám ratan přinášel potěšení Ratanový nábytek interiér příjemně odlehčí


Komentáře

Areitlcs like this make life so much simpler. http://paqiughg.com [url=http://pulvbylbik.com]pulvbylbik[/url] [link=http://eaxatbtzr.com]eaxatbtzr[/link] - 2016-08-07 23:56:42
Areitlcs like this make life so much simpler. http://paqiughg.com [url=http://pulvbylbik.com]pulvbylbik[/url] [link=http://eaxatbtzr.com]eaxatbtzr[/link]
Woah nelly, how about them <a href="http://ozsscv.com">aplspe!</a> - 2016-08-06 22:23:05
Woah nelly, how about them <a href="http://ozsscv.com">aplspe!</a>
I might be beintag a dead horse, but thank you for posting this! - 2016-08-06 10:43:08
I might be beintag a dead horse, but thank you for posting this!

Přidat komentář